Başa
ETS ELEKTRONİK » OTEL ELEKTRONİK DND SİSTEMLERİ

Otel Elektronik DND Sistemleri

Misafirlerinizin odada olup olmadığını anlamak artık çok kolay...

Misafiriniz odada iken, rahatsız dilmek istemediğinde iç kumanda ünitesindeki "Do not disturb" butonuna basarak kapı önündeki oda uyarı cihazında bununla ilgili ikonun akif hale gelmesini sağlar ya da, "Make up room" butonuna basarak odasının temizlenmesini istediği ikonu aktif hale getirebilir. Ayrıca oda numarası ve otelinizn logosu LCD oda uyarı cihazınızdaki ekranda döner.

Kapı önü uyarı cihazının Energy Saver Röle Ünitesinden beslenmesiyle, pano içersinde sadelik, yer avantajı ve montaj kolaylığı sağlanmaktadır.Elektronik DND Sistemi Özellkleri

Oda numarasını ışıklı göstererek misafirinizin odasını kolayca bulmasını sağlayan, otel logonuzu işıklı göstererek tesisinizin akılda kalmasına katkı sağlayan, oda içerisinde bulunan DND anahtarındaki "Rahatsız Etme" ve "Odayı Temizle" butonlarından hangisine basılır ise ilgili simgeyi ışıklı şekilde göstererek hem misafirlerinizin hem de personelinizin işlerini kolaylaştıran, odanın dolu ya da boş olduğunu göstererek personelinize yardımcı olan, tesisinize özel tasarımı ile koridor aydınlatmasına ve iç mimarisine büyük katkı sağlayan sistemdir.

Elektronik DND'nin; Energy Saver Röle Ünitesinden beslenmesi ve kontrol edilmesi sayesinde pano içerisinde sadelik, yer avantajı, montaj kolaylığı ve düşük maliyet sağlanmaktadır. Düşük voltaj ile çalışır, güvenlidir. Dokunmatik ya da mekanik zil butonu eklenebilir. "Rahatsız Etme" modunda zil çalmaz. "Teknik Servis, ya da "Minibar Servis" gibi ek fonksiyonlar eklenebilir. Ahşap, cam, akrilik ya da krom gibi malzemeler kullanılarak üretilir. İstenilen led renkleri kullanılabilir. Ahşap ya da ayna kapı pervazina da uygulanabilir.