Başa
HAKKIMIZDA

ETS Elektronik ve Mobilya San. Tic. A.Ş. 1998 yılında Antalya’da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren profesyonel otel teknolojileri alanında yapmış olduğu yenilikler ve üretimleriyle ülke genelinde 1800’den fazla otel referansına sahiptir.

Firmamız otel & yapı elektroniği ve mobilya konularında yapmış olduğu yeniliklerle üst düzey projelerde özel çözümler üreten sektöründe lider firma konumundadır. Firmamız artan iş potansiyelini yeni yatırımlarıyla desteklemiş ve 2011 yılında mimari iç tasarım destekli otel ve yapı mobilyaları alanında proje ve mobilya üretimine başlamıştır.

Firma bünyesindeki uzman mühendis ve mimar personelleriyle beraber otel elektroniği ve mobilya sektöründe yenilikçi tasarımlar, kaliteli üretim ve uygun fiyatlandırma politikasıyla kısa zamanda yapı sektöründe kendine yer edinmiştir.

Ayrıca son dönemde özellikle yatak kapasitesi yüksek olan otellerin artan enerji maliyetlerinde yüksek enerji tasarrufu sağlayan varlık sensörü ve aydınlatma otomasyonu üretim çözümlerimizde otel teknolojilerinde liderliğimizi pekiştirdik.

Amacımız yüksek enerji tasarrufu ve teknik destekli üst düzey mobilya çözümleri...

ETS MOBİLYA ve ELEKTRONİK A.Ş.
ANTALYA